Cała uwaga na przemówienie Powel

Prognoza na tydzień 28 lutego – 4 marca:

# SP500:

W tym tygodniu będzie interesujący dla amerykańskiego rynku akcji. W pierwszej połowie tygodnia spodziewam się zmniejszenia cytatów na tle zmniejszenia płynności w systemie finansowym z Ministerstwa Finansów Stanów Zjednoczonych, które w poniedziałek będzie miała na dużą skalę aukcji na umieszczenie Dokumenty skarbowe w wysokości 100,5 mld USD. Szef Fed Fed, głowa Fed, pojawi się w środę 2 marca w Kongresie, co może wskazywać w inwestorach, że regulator monetarny nie będzie Teraz zbyt szybko zwiększyć stopy procentowe z powodu zwiększonych napięć geopolitycznych w Europie Wschodniej. Powell powie, że Fed będzie podnieść zakład w marcu i 0,25%, aw maju zacznie stopniowo zmniejszać kwotę aktywów w bilansie. Brak poważnych stóp wzrostu może mieć niewielki pozytywny wpływ na giełdę w Stanach Zjednoczonych.

Rekomendacja handlowa: Kup 4235/4100 i zabranie zysku 4430.

11011 11111

111000 11011

#bent:

Wojny między Rosją a Ukraina wywołała potężny trend bydlęcy na oleju. Inwestorzy zaczęli odgrywać te wydarzenia na długo przed działaniami wojennymi i były w stanie podkręcić cytaty powyżej poziomu psychologicznego w wysokości 100 USD za baryłkę nad beczką powyżej, odnotowano tam prawdę. Jak powstanie wydarzenia w tym tygodniu? Moim zdaniem ponownie zobaczymy wzrost cytatów i być może znakiem 100 $ zostanie ponownie przetestowany, ponieważ zmienia się na rynku, że Rosja może wyłączyć się z SWIFT System, co z kolei może spowodować krótkoterminowy przerwy w dostawie rosyjskiego oleju do rynku światowego. Olej nie idzie nigdzie, ale podczas gdy rosyjskie banki będą mogły przełączyć się na analog szybkiego, może zająć kilka dni, a spekulanci mogą odtworzyć ten powód, aby zorganizować pewne szum informacyjny.

Rekomendacja handlowa: Kup 93.10 / 91.09 i wybierz zysk 99.57. 111001 10111

111000

#vale:

Wojny między Rosją a Ukrainą może prowadzić do zmniejszenia podaży rudy żelaza z Rosji, która będzie miał korzystny wpływ na brazylijską firmę Vale, która będzie w stanie Aby zwiększyć ilość produktów sprzedawanych i powiększyć Twój udział w rynku. Dodatkowym czynnikiem pozytywnym w krótkim okresie jest choć mały, ale wciąż utwórz na rudach żelaza w Chinach. Bank Centralny Królestwa Środkowego w tym roku łagodzi politykę kredytową i pieniężną do stymulowania rynku nieruchomości, które po prostu powoduje wysoki zapotrzebowanie na metalowe walcowanie, które z kolei jest produkowane z rudą żelaza.

Rekomendacja handlowa: Kup 17.33 / 16.76, weź zysk 17.98.

.

close