Opinie o Tradeallcrypto, które warto znać

Kryptowaluty to od kilku lat nieprzerwanie gorący temat wielu inwestorów. Znaczny wzrost wartości najpopularniejszej spośród kryptowalut – Bitcoina, na przestrzeni lat rozbudził nadzieje i wyobraźnię wielu, zarówno doświadczonych, jak i amatorów inwestycji. Opinie o Tradeallcrypto dość jednoznacznie wskazują, że spośród brokerów oferujących handel kryptowalutami, zdecydowanie plasuje się w czołówce tych najlepszych. Jako firma z wieloletnią już tradycją, dała się inwestorom poznać, jako rzetelna i czytelna platforma, w jasny i czytelny sposób prezentująca dane, które są niezbędne do inwestycji. Według opinii o Tradeallcrypto wielu inwestorów, szczególnym atutem tego brokera jest wyjątkowa troska o klienta, przejawiająca się między innymi rozbudowanym systemem obsługi klienta. Aby skontaktować się z doradcą firmy, klient ma do wyboru kilka kanałów komunikacji:

 • Dostępny na stronie aktywny czas, który łączy bezpośrednio z przedstawicielem,
 • Gotowy formularz kontaktowy w zakładce Kontakt,
 • Dwa adresy email, z których można skorzystać np. w przypadku bardziej złożonych pytań,
 • Numer telefonu, aby skontaktować się z przedstawicielem Tradeallcrypto telefonicznie.

W naszej opinii Tradeallcrypto przedstawia jedną z atrakcyjniejszych ofert na rynku, a do tego wyróżnia się troską o klienta i dbałością o stały kontakt.

opinie o tradeallcrypto, które warto znać

Sprawdź informacje o Tradeallcrypto

 Zanim zdecydują się Państwo na inwestycję lub handel za pośrednictwem internetowego brokera, warto się upewnić, że posiadacie choćby podstawową niezbędną wiedzą. Wszelkie zdobyte informacje o Tradeallcrypto warto zweryfikować na stronie internetowej serwisu: https://tradeallcrypto.org/pl. Przed inwestycją warto wiedzieć, że czeka Państwa dwustopniowa rejestracja, konto w systemie można zasilić używając w tym celu tradycyjnego przelewu, karty kredytowej Visa lub Mastercard lub Maestro, a także przy użyciu kryptowaluty Bitcoin. Informacje o Tradeallcrypto dotyczące Regulaminu, zasad użytkowania serwisu, praw i obowiązków inwestora, czy polityki prywatności znajdują się na stronie internetowej serwisu w części „O nas”. Aby móc aktywnie uczestniczyć w transakcjach na giełdzie za pomocą Tradeallcrypto, należy otworzyć jedno z pięciu dostępnych kont inwestycyjnych. Informacje o Tradeallcrypto dotyczące tych kont znajdują się na stronie pod hasłem „Rodzaje kont”. Użytkownik może otworzyć konto:

 • Start – wpłacając depozyt o wartości co najmniej 250 dolarów (w koncie Start użytkownik dodatkowo otrzymuje do 50% bonusu powitalnego)
 • Silver – wpłacając depozyt o wartości co najmniej 3001 dolarów (a dodatkowo można otrzymać do 100% wartości bonusu do wykorzystania na inwestycje)
 • Gold – tutaj minimalny depozyt wynosi 10 001 dolarów (oraz do 120% tej wartości w postaci bonusu)
 • Platinum – rozpoczyna się od wartości 50 001 dolarów depozytu (oraz do 120% bonusu)
 • VIP – tutaj depozyt powinien być wyższy niż 100 001 dolarów (a użytkownik może otrzymać aż do 150% tej wartości w postaci bonusu do wykorzystania na inwestycje).
opinie o tradeallcrypto, które warto znać

Jak działają wypłaty w Tradeallcrypto

W zależności od wysokości złożonego depozytu, poszczególne konta różnią się również prestiżem i ogólnymi warunkami. Oczywiście tym najbardziej zaawansowanym kontem jest VIP. W zależności od posiadanego konta, oprócz różnic w dostępie do szkoleń czy ogólnych możliwości, również szybkość wypłaty zysków w Tradeallcrypto się waha, tak więc:

 • Standardowe warunki wypłat – Konto Start i Silver,
 • Przyspieszone – Konto Gold,
 • Najwyższy priorytet wypłat – Konta Platinum i Gold.

Warto też wspomnieć, że wypłaty w Tradeallcrypto są objęte specjalnym systemem bezpieczeństwa, tak aby ograniczyć ryzyko przekazania zysków w niepowołane ręce do minimum. Jeżeli zatem dokonają Państwo wpłaty zysków za pomocą jednej metody (eportfel, przelew), to wasze zyski zostaną przekazane na dokładnie ten sam rachunek, oczywiście z Waszą autoryzacją. 

Czy zdarza się oszukiwanie w Tradeallcrypto?

Zawsze należy zachować czujność w Internecie, a szczególnie w przypadku, gdy w grę wchodzą pieniądze. Tradeallcrypto stara się, aby zapewnić swoim użytkownikom jak najwyższe standardy bezpieczeństwa, nie toleruje oszukiwania. Co jednak się zdarza, to niska czujność samych traderów, pozwalających na wyciek swoich danych w skutek zaniedbania czy nieuwagi, będących nazbyt wylewnymi w mediach społecznościowych, czy forach inwestycyjnych – na których właściwie oszustów jest tyle samo, co rzetelnych użytkowników. Pamiętajcie Państwo o weryfikacji danych osób, z którymi wymienianie poglądy na temat szczegółów waszych inwestycji, a już na pewno nie dzielcie się z nikim hasłami dostępów. Wiele osób daje się również nabrać na oferowane np. na forach czy profilach społecznościowych platformy, czy programy analityczne, naszpikowane wirusami mającymi za zadanie wyłudzić dane z Państwa komputerów. Oczywiście dobry program antywirusowy jest podstawą wszelkich działań związanych z inwestycjami online – warto również regularnie sprawdzać jego aktualizacje).

Tradeallcrypto i oszuści

Na czym polegają najczęstsze próby oszustwa Tradeallcrypto? Często to osoby nieletnie próbują otworzyć konto. Dodatkowo, zdarzają się próby obejścia zasady mówiącej, że jeden użytkownik może mieć tylko jedno konto w serwisie. Oszuści próbują również użyć w Tradeallcrypto kradzionych kart kredytowych, czy nieswoich dokumentów. Tradeallcrypto, stosując politykę AML (przeciwdziałania brudnych pieniędzy), stosuje się również do regulacji KYC (znajomości klienta). Oznacza to, że podczas rejestracji, która odbywa się dwustopniowo, użytkownik musi przedstawić kilka dokumentów. Mowa tutaj o paszporcie (aby uniknąć wszelkich wątpliwości czasem niezbędne jest zdjęcie inwestora trzymającego paszport w ręku tak, aby możliwe było porównanie twarzy ze zdjęciem z dokumentu), skanie karty płatniczej (z widocznym imieniem i nazwiskiem, datą ważności karty, ale z zasłoniętą częścią numeru rachunku i zasłoniętym numerem CVC), oraz potwierdzenie adresu zamieszkania (nie starsze niż trzy miesiące). Za taki dowód adresu może posłużyć np. skan rachunku za oficjalne usługi -gaz, woda czy prąd. Sprawdźcie, które koto wam najlepiej odpowiada i kupcie swój pierwszy Bitcoin!

close