GBPUSD, czekając na odbicie z 11135

Codzienny wykres: Para osiągnął dolny pasek Bollingera (1.1180), ale go nie złamał. Jeśli zamknięcie dnia okazuje się być taka sama, to byki będą miały duże szanse na turę. Potencjał trendu ADX nie jest jeszcze duży, więc prawdopodobieństwo takiego scenariusza jest ciężkie.

N4: Presja lokalna w strefie nośnej dynamicznej 1.1135 może zostać zapisana, więc wartość krytyczna będzie miała, w jaki sposób dzień jest zamknięty w stosunku do tej strefy.

H1: Bollinger Clock Koperty pozostają Stabilny, więc prawdopodobieństwo zwrotu z support 1.1135 musi być traktowane jako wysokie.

Wnioski: Zmniejszono do 1,1135, a następnie pojawił się w kierunku 1.1242.

Znaki towarowe : Zakupy od 1,1135 do 1.1242.

W styczniu handlowcy stanowili w obliczu nieokreślony, ale bardzo zmiennej sytuacji na rynkach – popularne indeksy zapasowe rosły, a następnie spadły w cenie, akcje sektora technologicznego były tańsze, a olej jest umiarkowanie, ale znacząco porusza się w cenie . W takich okresach jest szczególnie ważne, aby wiedzieć Jakie instrumenty mogą przynieść zyski.

Nasi analitycy zebrali Investportfel, którzy wygładzą niepokój i opowiadają o profesji narzędzi z lutego. Oczekiwana wydajność portfela może wynosić 10%.

Jak zdobyć:

1. Włącz konto handlowe w wysokości 90 USD do 28 lutego 2022

2. Wyślij numer konta, który uzupełniany na poczcie [Protected E-mail].

.

close