EUR / USD. Oczekiwania wzrostu pozostają niezmienione.

Sytuacja w rozpatrywanej pary wynosi tak długo, jak proponowany scenariusz. Euro próbuje wybrać prędkość, aby utworzyć trzecią fali impulsów rosnącej impulsu. Ale zaczynając się dobrze, cena na pewnym poziomie została obracana i teraz próbuje rozwiązać ten problem.

Spodziewamy się, że ostatecznie będziemy nadal widzimy dobre rozprysk aktywności od kupujących, co odświeży obecną lokalną maksimum, więc zaleca się rozważenie zakupu Jako podstawowa opcja działań komercyjnych.

Pomysł inwestycyjny: Kup 1,1385, Stop Loss 1.1360, weź zysk 1.1550.

W styczniu handlowcy zderzył się z nieokreśloną, ale bardzo lotną sytuacją na rynkach – popularne wskaźniki zapasów rosły, a następnie spadły w wartości, akcje sektora technologicznego spadły, a olej jest umiarkowanie, ale w cenie. W takich okresach jest szczególnie ważne, aby wiedzieć, które narzędzia mogą przynieść zyski. Nasze analitycy zebrali Investportfel, którzy wygładza niepokój i mówią Jesteś tutaj na temat narzędzi do końca rodziny. Oczekiwana wydajność portfela może wynosić 10%. Jak uzyskać: 1. Uzupełnij konto handlowe w wysokości 90 USD do 28 lutego 2022. 2. Wyślij numer konta do poczty [Ochrona poczty E-mail], którą uzupełniałeś. .

close