Dwa powody zakupów oleju

Prognoza za tydzień 26 grudnia – 30 grudnia:

#SP500:

Czy zobaczymy w tym roku rally Santa Claus? Ten unikalny sezonowy wzór amerykańskiego rynku akcji został po raz pierwszy odkryty przez Yel Hirsch w 1972 roku. Hirsch zdefiniował ten okres jako ostatnie pięć dni handlowych roku plus pierwsze dwa dni handlowe nowego roku. Moim zdaniem szanse na pozytywny wynik są dość wysokie, ponieważ piątkowe statystyki z University of Michigan wskazują na spadek oczekiwań inflacji W amerykańskiej gospodarce, która jest pozytywna dla wzrostu aktywów ryzyka, w tym papierów wartościowych. Roczne oczekiwania inflacyjne spadły z 4,9% do 4,4%, co dodatkowo przekonuje handlowców ich słuszności, ponieważ czekają na spadek stopy procentowej Rezerwy Federalnej USA w drugiej połowie przyszłego roku. Przez ostatnie sześć lat Rajd Świętego Mikołaja był obserwowany na rynkach i tym razem oczekuję podobnego trendu.

Zalecenie handlowe: kup 3806/3722 i weź zysk 4000.

#BRANT:

Wskazane jest użycie cytatów z najbliższymi poziomami wsparcia, aby otworzyć pozycję kupna z dwóch powodów. Po pierwsze, na rynku towarowym widzimy dobry popyt w segmencie metali przemysłowych i szlachetnych, co jest pozytywne dla energii, ponieważ z metali zwykle rozpoczynają się trendy na rynku. Ważnym elementem tutaj jest miedź, która jest handlowana na pół -lata maksimum. Po drugie, Rosja planuje zmniejszyć produkcję ropy o 5-7%, a węglowodory można zmniejszyć o 10%, co jest również pozytywne dla Wzrost cen ropy. Rosja jest takim krokiem w odpowiedzi na “pułap cenowy”, który został ustanowiony na początku grudnia w Unii Europejskiej i G-7. Ponieważ popyt na rynku światowym nie został zmniejszony, nawet pomimo ograniczeń koronawirusowych w Chinach, a propozycja będzie Zmniejsz się, taka nierównowaga. Handlowcy złoży handlowców, aby kupić umowy naftowe.

Zalecenie handlowe: kup 84,07/81,75 i przyjmują zysk 87,71.

BTCUSD Bood. Dynamika bitcoinów w ostatnich dniach. W nowej pięciodniowej kryptowalucie może wykazać niewielki spadek w stosunku do rozwoju rzeczywistej rentowności amerykańskich obligacji rządowych. Inflacyjne oczekiwania ludności w Stanach Zjednoczonych spadły w grudniu, podczas gdy nominalna rentowność obligacji skarbowych nieznacznie wzrosła, co doprowadziło do dobrego wzrostu realnej rentowności. W takich okresach inwestorzy wolą zmniejszyć akcje kryptowalut w swoich portfelach inwestycyjnych, podczas gdy nie oczekuję silnej sprzedaży bitcoinów, Ponieważ wielu handlowców jest teraz na święta Bożego Narodzenia.

Zalecenie handlowe: Sprzedaj 17630/18357 i weź zysk 16369.

close